MUHTEŞEM BİR GECE DAHA

        27 Şubat 2010 Cumartesi günü Yeni Mercan Restaurant'ta 2.sini düzenlemiş olduğumuz dayanışma gecemiz muhteşem bir şölene sahne oldu.
     Bu şölene katkıda bulunan İlçe emniyet amirine, Siyasi Parti temsilcilerine, Belediye Meclis Üyelerimize, Tokat Zile Dernekler Federasyonu'na bağlı bütün dernek'lere, Sponsorlarımıza, Kışla Köyü Yönetim Kurulu'na, Mükemmel ses ve yorumlarıyla Mehmet Balaban'a,İzolu Mehmet'e,İsmail Ural'a,Fırat Çöloğlu'na(Arka Sıradakiler dizisinin sevilen karakteri ibo), çok değerli misafirlerimize, köylülerimize katılım ve desteklerinden dolayı teşekkür ederiz. 

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::     

Bu Yıl için düzenlenmiş Broşür ve Davetiye

Resimin büyük boyutu için tıklayınız...
Resimin büyük boyutu için tıklayınız...

 

Kimler Sitede

Şu anda 3 konuk çevrimiçi

Ziyaretçi Sayısı

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterBugün15
mod_vvisit_counterDün8
mod_vvisit_counterBu Hafta71
mod_vvisit_counterBu Ay23
mod_vvisit_counterTüm Ziyaretler166067
GÜNCEL HABER -

 

       KIŞLA KÖYLERİ YÖNETİM KURULU

28 Mayıs 2011 Cumartesi günü gerçekleştirilen Köy gezisi ve Piknik şölenine katkıda bulunan Tokat Millet Vekillerine,Zile Kaymakamlığına,Garnizon Komutanlığına,Başakşehir Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Şahin'e,Zile Belediyesine,Tokat Zile Dernekler Federasyonuna,Köy Muhtarlarına,Hemşerilerimize ve üyelerimize,Doyumsuz sesleriyle İsmail URAL ve Mehmet BALABAN'a ve Folklör ekibine teşekkür ediyoruz.

 24 nisan 2011 Pazar günü saat 14:15 te KIŞLA KÖYLERİ-ACIPINAR karşılaşması Karadeniz Spor Tesislerinde oynanacaktır.Tüm üyelerimiz davetlidir.

Tokat Zile Dernekler Federasyonu'un 8. kez düzenlemiş olduğu Futbol turnuvasındaki Guruplarda değişikliğe gidmiştir.Saha şartları ve Takımların yoğun olması nedeniyle bir gurup daha oluşturulmuştur. E Gurubu Karacaören,Savcuköy,B.Karayün,Çayır ve Yaylakent olarak belirlenmiştir.

 Tokat Zile Dernekler Federasyonu'un 8. kez düzenlemiş olduğu Futbol Turnuvası Kuraları sonucu KIŞLA KÖYLERİ  D Gururbunda Emirdolu,Emirören,Akçakeçili, Çayır,Acıpınar ve Karcaören ile eşleşmiştir. 

 

Kışla Köyleri Yönetim Kurulu olarak Futbol Turnuvasına katılan bütün takımlara başarılar diliyoruz. Federasyonumuza ve Zilelilere yakışacak bir turnuva olmasını temenni ediyoruz.

 

Kışla Köyleri Yönetim Kurulu

Aramızdan ayrılan ELİF ONUŞ'un ailesine baş sağlığı ve sabırlar diliyoruz.

Kışla Köyleri Yönetim Kurulu 

Aramızdan ayrılan ABDULLAH KORKMAZ'ın ailesine baş sağlığı ve sabırlar diliyoruz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Sitemiz Facebook'ta

Hava Durumu

Anket

Sitemizi Nasıl Buldunuz ?