Sevgili Hemşerilerim,

 

Saygı değer Kışla Köylülerim 1970 yılından bu güne kadar Zeytinburnu’nda bulunan ancak 2005 yılında birleşip denekleşe bildiğimiz çok geç kalınmış bir olayı 35 yıl sonra sevgili Ali DENİZ bey’in önderliğinde kurulan derneğimizi aynı zamanda kurucu başkanı olmuştur. Dernek kuruluşunda emeği geçen bütün arkadaşlarıma en derin şükranlarımı sunuyorum. Dernek Bayrağını devir alan Haydar BIYIK başkanım görev yaptığı yıllarda elinden gelenin fazlasını yaptığını buradan bütün hemşerilerime bildirmek isterim.  Sevgili Haydar BIYIK başkanıma en derin şükranımı sunarım.

2008 Temmuz ayından itibaren Tokat ili Zile ilçesi kışla köyü derneği bayrağını ben Ali UZUN aldım. Amaç bayrağı aldığım noktadan hızla daha ileriye taşımak bu amacıma hızlı bir şekilde önce Tokat Zile dernekler federasyonuna resmi olarak üye olduk. Yaklaşık 30 derneği çatısı altında barındıran Zile dernekler federasyonunda saygınlığımızı koruyup federasyonun olağan seçiminde derneğimiz başkanı olarak federasyon yönetiminde görev aldım. Ve Federasyon başkan yardımcısı olarak görev yapmaktayım. Derneğimizin ilk defa Toplu SMS sistemi açtık ve internet sitesi açmış bulunmaktayız. Bir ilk daha 2005 yılında açılan derneğimizin bu güne dek hiç olmayan birlik ve beraberlik gecesi olarak 08.02.2009 tarihinde muhteşem bir gece yapacağız.

Sevgili kışla köylüleri daha güçlü ve daha ileriye gitmesi için üye olanlar tam kalbimizle destek verelim üye olmayan köylülerimizin en kısa zamanda üye olmalarını sağlamak benim ve sizlerin görevi olduğunu unutmayalım. Derneğimiz genç ve dinamik bir yönetimi ile adını taşıdığımız derneğimizi daha ileriye ve birçok ilke imza atacağımız yönetimin ve ben Ali UZUN olarak söz veriyorum.


 

En derin saygı, sevgi ve birlik beraberlik dolu günler diliyorum.

 

 

Kimler Sitede

Şu anda 4 konuk çevrimiçi

Ziyaretçi Sayısı

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterBugün59
mod_vvisit_counterDün81
mod_vvisit_counterBu Hafta457
mod_vvisit_counterBu Ay1142
mod_vvisit_counterTüm Ziyaretler179372
GÜNCEL HABER -

 

       KIŞLA KÖYLERİ YÖNETİM KURULU

28 Mayıs 2011 Cumartesi günü gerçekleştirilen Köy gezisi ve Piknik şölenine katkıda bulunan Tokat Millet Vekillerine,Zile Kaymakamlığına,Garnizon Komutanlığına,Başakşehir Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Şahin'e,Zile Belediyesine,Tokat Zile Dernekler Federasyonuna,Köy Muhtarlarına,Hemşerilerimize ve üyelerimize,Doyumsuz sesleriyle İsmail URAL ve Mehmet BALABAN'a ve Folklör ekibine teşekkür ediyoruz.

 24 nisan 2011 Pazar günü saat 14:15 te KIŞLA KÖYLERİ-ACIPINAR karşılaşması Karadeniz Spor Tesislerinde oynanacaktır.Tüm üyelerimiz davetlidir.

Tokat Zile Dernekler Federasyonu'un 8. kez düzenlemiş olduğu Futbol turnuvasındaki Guruplarda değişikliğe gidmiştir.Saha şartları ve Takımların yoğun olması nedeniyle bir gurup daha oluşturulmuştur. E Gurubu Karacaören,Savcuköy,B.Karayün,Çayır ve Yaylakent olarak belirlenmiştir.

 Tokat Zile Dernekler Federasyonu'un 8. kez düzenlemiş olduğu Futbol Turnuvası Kuraları sonucu KIŞLA KÖYLERİ  D Gururbunda Emirdolu,Emirören,Akçakeçili, Çayır,Acıpınar ve Karcaören ile eşleşmiştir. 

 

Kışla Köyleri Yönetim Kurulu olarak Futbol Turnuvasına katılan bütün takımlara başarılar diliyoruz. Federasyonumuza ve Zilelilere yakışacak bir turnuva olmasını temenni ediyoruz.

 

Kışla Köyleri Yönetim Kurulu

Aramızdan ayrılan ELİF ONUŞ'un ailesine baş sağlığı ve sabırlar diliyoruz.

Kışla Köyleri Yönetim Kurulu 

Aramızdan ayrılan ABDULLAH KORKMAZ'ın ailesine baş sağlığı ve sabırlar diliyoruz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Sitemiz Facebook'ta

Hava Durumu

Anket

Sitemizi Nasıl Buldunuz ?